Aktualności - świetlica

HEJ KOLĘDA, KOLĘDA!
2006-12-22 17:17   Katarzyna Skowrońska-Karpierz
     W grudniu w naszej świetlicy było jeszcze piękniej za sprawą Zielonego Gościa, którego ustroiliśmy kolorowymi ozdobami choinkowymi.
Świetlica :: Aktualności - świetlica

Z czerwonego papieru i waty wykonaliśmy sylwety Mikołaja. Czytaliśmy wiersze o tematyce świątecznej. Rozwiązywaliśmy zagadki świąteczne.

Urządziliśmy także konurs plastyczny n.t. "Najpiękniejsza choinka" - z papieru kolorowego wycięliśmy duże choinki, które przyozdobiliśmy bombkami wyciętymi ze świecącego, kolorowego papieru samoprzylepnego. Powstały bardzo piękne choineczki.
Świetlica :: Aktualności - świetlica

Miano najpiękniejszych uzyskały choinki: Filipa Furmańskiego, Kuby Dworzeckiego, Natalki Kawczyńskiej, Rafała Hrabca oraz Kajtka Komorowskiego.

Wzięliśmy również udział w ogólnołódzkim konkursie na najpiękniejsze kartki świąteczne.
Świetlica :: Aktualności - świetlica

Ostatniego dnia przed zimową ferią świąteczną w świetlicy zapanował bardzo podniosły nastrój, urządziliśmy bowiem Wigilię połączoną z pożegnalnym przyjęciem dla naszej kochanej pani Hani.Wszystkie świetliczki przygotowały przepiękne laurki oraz krótkie wierszyki.
     WESOłYCH śWIąT!!!
     życzą świetliczki:-)

Dziś jest środa, 20 listopada 2019, imieniny Anatola, Feliksa.

Na obiad: jarzynowa z manną oraz szynka w sosie koperkowym, ziemniaki, surówka z kapusty czerwonej, jabłek i cebuli, kompot/woda