Aktualności - Samorząd SP 12

I Forum Samorządów Uczniowskich
2018-11-06 19:59   Adam Woźnicki
     06.11.2018 Łódzkie Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego zaprosiło nas na I Forum Samorządów Uczniowskich. W Forum wzięło udział po dwóch uczniów – przedstawicieli Samorządów Uczniowskich z klas 7-8 szkół podstawowych oraz szkół ponadgimnazjalnych wraz z opiekunami. Naszą szkołę reprezentowały Ola Czapnik, Julka Turała i moja skromna osoba.
Samorząd Uczniowski :: Aktualności - Samorząd SP 12

Główne tematy poruszane na Pierwszym Forum Samorządów Uczniowskich:
      Czy Samorząd Uczniowski:
  • to fikcja czy rzeczywistość?
  • sprzyja zaangażowaniu uczniów w życie szkoły?
  • umożliwia uczniom współdecydowanie o jej rozwoju?
  • ...?

Na te i inne pytania odpowiedzieć mogą tylko sami zainteresowani, czyli uczniowie.
"Zapal Światełko Pamięci"
2018-10-31 13:59   Adam Woźnicki
     Dnia 29 października 2018 roku Samorząd Szkolny pod opieką Pana Adama Woźnickiego udał się na cmentarz przy ul. Zakładowej, by wziąć udział w akcji Pana Przemysława Ledziana "Zapal Światełko Pamięci".
     Od pięciu lat ta część łódzkiego cmentarza przy ulicy Zakładowej, na której chowani są bezdomni, nie jest spowita w całkowitych ciemnościach. Dzięki akcji "Zapal Światełko Pamięci". Udział w niej może wziąć każdy.
     Wspólnie zapalaliśmy znicze na opuszczonych grobach, wspominając osoby nam bliskie, ale i takie, o których nikt nie pamięta.
Wybory do Samorządu Szkolnego
2018-10-30 13:34   Adam Woźnicki
     Dnia 28 września wybraliśmy w powszechnym i tajnym głosowaniu Zarząd Samorządu Uczniowskiego naszej szkoły.

Przewodniczącą została Aleksandra Czapnik z klasy VIIB, a jej zastępczyniami – Julia Turała z klasy VIIC. Funkcję sekretarza Zarządu objęła Marta Tome również z klasy VIIC.
Samorząd Uczniowski :: Aktualności - Samorząd SP 12

Wybranym serdecznie gratulujemy i życzymy wielu sukcesów w pracy.

Dnia 30 października Zarząd Samorządu wraz z opiekunem, panem Adamem Woźnickim spotkał się z panią Dyrektor naszej szkoły, panią Anną Wróblewską.

Ze szczegółami planu pracy można zapoznać się czytając informacje znajdujące się na tablicy Samorządu Uczniowskiego, lub ze strony internetowej naszej szkoły.
Nauczyciel roku
2018-06-14 19:33   Jolanta Orłowska-Kaźmierczak
Z radością informujemy, że
Nauczycielem Roku 2017/2018
został
pan Adam Kadłubaj.
Serdecznie Panu gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
.....
Wyboru dokonali uczniowie naszej szkoły w tajnym głosowaniu przeprowadzonym wśród uczniów klas IV-VII.
Wybieramy Nauczyciela Roku 2017/2018
2018-06-12 17:57   Jolanta Orłowska-Kaźmierczak
Samorząd Uczniowski :: Aktualności - Samorząd SP 12
Już po raz drugi będziemy wybierać Nauczyciela Roku.
Wyboru dokonają uczniowie klas IV-VII w tajnym
głosowaniu, które odbędzie się dnia 12 czerwca
na trzeciej i czwartej godzinie lekcyjnej.
Wybraliśmy Zarząd Samorządu Uczniowskiego
2017-10-05 18:25   Jolanta Orłowska-Kaźmierczak
     Dnia 21 września wybraliśmy w powszechnym i tajnym głosowaniu Zarząd Samorządu Uczniowskiego naszej szkoły. Przewodniczącą została Marta Tome z klasy VIC, a jej zastępczyniami – Aleksandra Czapnik i Zuzanna Wilińska z klasy VIB. Funkcję sekretarza Zarządu objął Wiktor Szafarz z klasy VIIA.
     Wybranym serdecznie gratulujemy i życzymy wielu sukcesów w pracy.
     Dnia 4 października Zarząd Samorządu wraz ze swoją opiekunką, panią Jolantą Orłowską-Kaźmierczak spotkał się z panią Dyrektor naszej szkoły, panią Anną Wróblewską. Na tym spotkaniu dopracowaliśmy nasz samorządowy „rozkład jazdy” na rok szkolny 2017/2018.
     Ze szczegółami można zapoznać się czytając informacje znajdujące się na tablicy Samorządu Uczniowskiego. Będą dyskoteki i wiele innych ciekawych imprez. Już w czwartek, 12 października, Dzień Śmiesznej Fryzury połączony z konkursem z nagrodami. Zapraszamy do udziału w zabawie.
Pozostałe wiadomości (stron: 19)
|<

>|

Dziś jest czwartek, 15 listopada 2018, imieniny Alberta, Leopolda.

Na obiad: jarzynowa z manną oraz szynka gotowana w sosie koperkowym, surówka z kapusty czerwonej, ziemniaki, kompot