Aktualności - pedagog w SP 12

2020-06-18 19:31   Beata Stefańska
Pedagog :: Aktualności - pedagog w SP 12

Dzień dobry,
     Jak pokazują statystyki - młodzi ludzie coraz częściej zapadają na depresje i nerwice. Wielu z nich pada ofiarą przemocy, agresji - słownej i fizycznej, wykluczenia ze strony rówieśników i dorosłych, są coraz bardziej samotni, często nie mają z kim porozmawiać o swoich problemach.
     Pod bezpłatny numer telefonu może zadzwonić każda młoda osoba mająca problemy w domu, w szkole czy też w relacjach rówieśniczych. Dzięki nowej infolinii /którą poleca Kuratorium Oświaty w Łodzi/ można skontaktować się ze specjalistami 24 godziny na dobę i otrzymać fachowe wsparcie w najtrudniejszych sytuacjach.
     Pod numerem telefonu 800 080 222 dzieci, młodzież, ale także rodzice, nauczyciele mogą uzyskać profesjonalną pomoc doświadczonych psychologów, pedagogów i prawników.
     P.S. Oczywiście możesz porozmawiać o swoich problemach ze swoim pedagogiem szkolnym. Serdecznie zapraszam:) :) :)
Z pozdrowieniami i życzeniami zdrowia Beata Stefańska

Dziś jest poniedziałek, 6 lipca 2020, imieniny Łucji, Dominika.