Prezentacja SP12
Prezentacja SP 12

SBP

EFS

SKO

EFS

Archiwum

Używamy

www.linux.pl
www.gentoo.org
www.apache.org
www.php.net
www.perl.org
www.gimp.org
www.mysql.com

Polecamy

www.firefox.pl
www.thunderbird.pl
www.openoffice.pl
www.clamwin.com
www.safer-networking.org/pl/spybotsd/index.html
Aktualności - klasa Ia

Święto Niepodległości
2018-11-09 14:51   Dorota Nita
Klasa Ia :: Aktualności - klasa Ia
Klasa Ia :: Aktualności - klasa Ia
     9 listopada obchodziliśmy w naszej szkole 100 rocznicę odzyskania Niepodległości przez Polskę. W związku z tym odbył się w sali gimnastycznej uroczysty apel poświęcony temu wydarzeniu. Z pięknym programem artystycznym i prezentacją nawiązującą do tamtych dni wystąpili nasi koledzy i koleżanki ze starszych klas. Zaśpiewał dla nas również zespół wokalny "Tuzinki" oraz zatańczyły z flagami koleżanki z klasy VII a oraz z V a. Ogłoszone zostały również wyniki wielu konkursów związanych z rocznicą odzyskania Niepodległości. W Szkolnym Konkursie Plastycznym "Jaki znak Twój? - Nasze symbole narodowe" nasza koleżanka Marysia Hrycelak zajęła II miejsce. Znów mamy powody do radości. Marysi serdecznie gratulujemy:)

Czytaj dalej...
IX Konkurs Recytatorski Moja Ojczyzna"
2018-11-08 13:36   Dorota Nita
Klasa Ia :: Aktualności - klasa Ia
     8 listopada odbył się w naszej szkole IX Konkurs Recytatorski "Moja Ojczyzna". Naszą klasę reprezentowała Hania Wolska, która wystąpiła z pięknym wierszem Władysława Bełzy "Ziemia rodzinna". Piękna recytacja bardzo przypadła do gustu jury, które postanowiło przyznać naszej Koleżance I miejsce w klasach I - IV. Bardzo się cieszymy i życzymy Hani dalszych sukcesów:)

Czytaj dalej...
Światowy Dzień Zdrowego Śniadania
2018-11-08 12:57   Dorota Nita
Klasa Ia :: Aktualności - klasa Ia
Klasa Ia :: Aktualności - klasa Ia
     8 listopada obchodziliśmy w naszej klasie Światowy Dzień Zdrowego Śniadania. W związku z tym przynieśliśmy do szkoły różne zdrowe przekąski na drugie śniadanie. Były sałatki owocowe, kanapki, owoce, warzywa, soki. Pani Dorota poczęstowała nas zielonym koktajlem Shreka. Dowiedzieliśmy się, że drugie śniadanie to zarówno dla dzieci, jak i dorosłych, drugi najważniejszy posiłek w ciągu dnia. To właśnie w godzinach porannych jesteśmy najbardziej aktywni, nasz umysł pracuje najefektywniej, a wysiłek fizyczny i intelektualny jest największy. Dowiedzieliśmy się również, że dzieci, które są głodne w czasie lekcji są bardziej rozkojarzone i trudniej im skupić uwagę na nauce, dlatego też drugie śniadanie to szczególnie ważny posiłek dla dzieci, które rozpoczęły naukę w szkole. Uczniowie, którzy nie jedzą regularnie drugiego śniadania w szkole osiągają gorsze wyniki, częściej skarżą się na ból głowy, brzucha, zmęczenie, złe samopoczucie i rozdrażnienie. Dziękujemy naszym kochanym Rodzicom za przygotowanie nam smacznego i zdrowego poczęstunku:)

Czytaj dalej...
Wycieczka do Łagiewnik
2018-10-30 11:44   Dorota Nita
Klasa Ia :: Aktualności - klasa Ia
     30 października pojechaliśmy na wycieczkę autokarową do Ośrodka Edukacji Ekologicznej w Łagiewnikach. Celem naszej wyprawy było nauczenie się rozróżniać gatunki drzew i krzewów w lesie jesienią. Pomógł nam w tym Pracownik Ośrodka, który niezwykle ciekawie opowiadał o różnych roślinach. Spacer po lesie był bardzo przyjemny. Po powrocie do Ośrodka czekały na nas zabawy i ognisko z pieczeniem kiełbasek. Dziękujemy Mamom Zuzi i Maćka oraz Dziadkowi Róży za pomoc w zorganizowaniu wycieczki:)

Czytaj dalej...
Na straganie:)
2018-10-19 11:19   Dorota Nita
Klasa Ia :: Aktualności - klasa Ia
     19 października klasa II a zaprosiła nas na przedstawienie wiersza Jana Brzechwy pt. "Na straganie". Przedstawienie w wykonaniu naszych starszych kolegów bardzo nam się podobało. Serdecznie dziękujemy za zaproszenie:)

Czytaj dalej...
Pozostałe wiadomości (stron: 3)
|<
<
 
1
2
3
 
>
>|
 
BIP

Edukacja Globalna

Wf z klasą

Szkoła przyjazna dla 6-latka

sobota

Dziś jest sobota, 16 lutego 2019, imieniny Danuty, Juliana.
Kontakt

SP 12
im. Mariana Batki
w Łodzi

ul. Jurczyńskiego 1/3
92-306 Łódź
tel. 0-42-672-94-27


Warto Być Dobrym

Kliknij

Ministerstwo Edukacji i Nauki

Rzecznik Praw Dziecka

Rodzicielska WWW

Nakarm głodne dziecko - wejdź na stronę www.Pajacyk.pl

Schronisko dla zwierząt w Łodzi

Dziecko w Sieci

Interkl@sa

Strona dzieci sprawnych inaczej

Czarne Stopy

Komenda Wojewódzka Policji w Łodzi