Prezentacja SP12
Prezentacja SP 12

SBP

EFS

SKO

EFS

Archiwum

Używamy

www.linux.pl
www.gentoo.org
www.apache.org
www.php.net
www.perl.org
www.gimp.org
www.mysql.com

Polecamy

www.firefox.pl
www.thunderbird.pl
www.openoffice.pl
www.clamwin.com
www.safer-networking.org/pl/spybotsd/index.html
Aktualności - klasa IIa

Legenda pewnej wioski
2019-12-20 23:22   Agata Kucharczyk, Dorota Nita
     W grudniowy dzień do naszej klasowej wioski przybył nieznany wędrowiec. Przyniósł ze sobą światło i wiele cennych życiowych mądrości. Zafascynował nas swoim poczuciem humoru oraz pomógł zrozumieć panujące w naszym społecznym życiu określone zasady i normy. Każdy poczuł się ważny i potrzebny w grupie. Mędrzec przypomniał nam konieczność poszanowania wszystkich mieszkańców, stosowania zasad kultury w każdej sytuacji oraz zgodnego współdziałania i współpracy prowadzących do dobrego i bezpiecznego życia w społeczeństwie. Każdy z nas został obdarowany miękkim i puchatym. Co to takiego? To tajemnica, która jest w nas... Trening umiejętności społecznych z zakresu profilaktyki wspomagający rozwój społeczny u dzieci poprowadził trener umiejętności społecznych i treningu interpersonalnego, pedagog i socjoterapeuta pan Sylwester Janek.
Czytaj dalej...
Wigilia klasowa
2019-12-20 21:37   Dorota Nita
Klasa IIa :: Aktualności - klasa IIa
     20 grudnia obchodziliśmy w naszej klasie wspólnie z naszymi kochanymi Rodzicami Wigilię klasową. Śpiewaliśmy kolędy, dzieliliśmy się opłatkiem i składaliśmy sobie świąteczne życzenia. Pod choinką czekały na nas prezenty, za które serdecznie dziękujemy Św. Mikołajowi:)))

Czytaj dalej...
Wycieczka do Teatru Arlekin
2019-12-18 20:30   Dorota Nita
Klasa IIa :: Aktualności - klasa IIa
     18 grudnia pojechaliśmy do Teatru "Arlekin" na przedstawienie pt. "Przygody Mikołajka". Przedstawienie jest sceniczną adaptacją utworów Sempé i Goscinny’ego – będących opowieścią o szkolnych i domowych perypetiach Mikołajka i jego najbliższych kolegów: Grubasa Alcesta, który ciągle je, Gotfryda, który dostaje od bogatego taty najfajniejsze prezenty, Rufusa, co ma ojca policjanta i myśli, że może rozrabiać bardziej niż inni i najgorszego z całej klasy Kleofasa, który jest jednak dobrym kolegą. W świecie szkolnych awantur i przypadków spotykamy też pilnego Ananiasza, pupilka Pani, który nosi okulary i nie można go lać tak często, jak by się chciało. Są tam próbujący poskromić rozbrykanych uczniów nauczyciele, wśród nich ten zwany „Rosołem”, bo ciągle mówi: „spójrzcie mi w oczy”, a na rosole są oka. Poznajemy Mamę Mikołajka, jego Tatę i Bunię, która przynosi moc prezentów, sąsiada, który jest bardzo miły i cały czas kłóci się z tatą i oczywiście śliczną Jadwinię, która, chociaż to dziewczyna, jest bardzo fajna! „Przygody Mikołajka” to dla dorosłych powrót do lat dzieciństwa i czasów zwariowanych przygód, a dla dzieci świetna zabawa, w której mogą ujrzeć swoje własne, pełne śmiechu, odbicie:)))

Czytaj dalej...
Świąteczny kiermasz
2019-12-18 19:40   Dorota Nita
Klasa IIa :: Aktualności - klasa IIa
     18 grudnia wzięliśmy udział w organizowanej w naszej szkole VII edycji świątecznej akcji charytatywnej. Celem tegorocznych działań było zebranie pieniędzy na rzecz uroczej Jagienki. Dziewczynka cierpi na nieuleczalną chorobę - łamliwości kości i oczekuje na kolejną skomplikowaną operację kręgosłupa. Podczas kiermaszu każdy, kto miał dobre serducho i cieszy się wspólną zabawą, mógł wspomóc Jagienkę. Podczas tegorocznej akcji charytatywnej tradycyjnie były rozprowadzane pyszne ciasteczka za symboliczne 2zł. Dodatkowo można było odkryć nowe życie starych rzeczy, które było można również zakupić;)))

Czytaj dalej...
Koncert muzyczny
2019-12-17 19:07   Dorota Nita
     17 grudnia wzięliśmy udział w koncercie muzycznym pn. "Gospel". Dowiedzieliśmy się, że Gospel jest to rodzaj chrześcijańskiej muzyki obrzędowej (sakralnej), mającej swój początek w XIX-wiecznej kulturze czarnoskórych mieszkańców Stanów Zjednoczonych Ameryki. Muzyka ta charakteryzuje się dominacją wokalu, teksty mają charakter chrześcijański. W konkursie wzięła udział nasza koleżanka Kinga Gałek :)))

Czytaj dalej...
Pozostałe wiadomości (stron: 12)
|<
<
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
 
>
>|
 
BIP

Edukacja Globalna

Wf z klasą

Szkoła przyjazna dla 6-latka

sobota

Dziś jest sobota, 4 kwietnia 2020, imieniny Benedykta, Izydora.
Kontakt

SP 12
im. Mariana Batki
w Łodzi

ul. Jurczyńskiego 1/3
92-306 Łódź
tel. 0-42-672-94-27


Warto Być Dobrym

Kliknij

Ministerstwo Edukacji i Nauki

Rzecznik Praw Dziecka

Rodzicielska WWW

Nakarm głodne dziecko - wejdź na stronę www.Pajacyk.pl

Schronisko dla zwierząt w Łodzi

Dziecko w Sieci

Interkl@sa

Strona dzieci sprawnych inaczej

Czarne Stopy

Komenda Wojewódzka Policji w Łodzi