Aktualności- klasa IVb

Sportowe Pożegnanie Lata
2017-09-27 21:07   Urszula Piątkowska
Klasa IVb :: Aktualności- klasa IVb
     To nasze pierwsze Sportowe Pożegnanie Lata. A lato w tym roku wyjątkowo kaprysiło i raczyło nas często deszczową pogodą. Musieliśmy więc trochę poczekać na wspólne zabawy klas 1-3 na szkolnym "Orliku".
      Ale było warto! Dopisała zarówno pogoda, jak i dobre humory!
Jeszcze raz o bezpieczeństwie
2017-09-26 20:56   Urszula Piątkowska
Klasa IVb :: Aktualności- klasa IVb
     Tym razem na zajęciach gościliśmy pana policjanta. Rozmawialiśmy o bezpieczeństwie w ruchu drogowym oraz o właściwym zachowaniu wobec obcych osób. Ćwiczyliśmy naszą prawidłową reakcję w kontaktach ze zwierzętami, w szczególności dotyczyła ona psów.
     To bardzo ważne, byśmy sami potrafili odpowiednio się zachować i unikać niebezpiecznych sytuacji.
Wakacyjne pamiątki
2017-09-25 21:03   Urszula Piątkowska
Klasa IVb :: Aktualności- klasa IVb
     Podczas zajęć chętnie opowiadaliśmy o naszych wakacyjnych wspomnieniach. Prezentowaliśmy zgromadzone różnorodne pamiątki.
Miło było wrócić myślami do odwiedzanych latem miejsc oraz interesujących wydarzeń. Wakacyjne wspomnienia wiązały się również z czasem spędzonym wspólnie z naszymi najbliższymi.
Bezpieczni w szkole i poza nią
2017-09-14 20:45   Urszula Piątkowska
Klasa IVb :: Aktualności- klasa IVb
      Na zajęciach w dniu 14 września odwiedził nas niecodzienny gość. Była to osoba pracująca w Straży Miejskiej. Rozmawialiśmy o różnych sytuacjach związanych z naszym bezpieczeństwem.

Kilka dni później 19.09.2017r. wybraliśmy się na krótką wycieczkę. Obserwowaliśmy ruch drogowy. Ćwiczyliśmy prawidłowe przemieszczanie się całą grupą po chodniku. Korzystając z nabytych już umiejętności, z rozwagą i bezpiecznie przechodziliśmy przez jezdnię.
     To bardzo ważne umiejętności dla każdego z nas. Będziemy na co dzień z nich korzystać.
Nasz pierwszy dzień w szkole
2017-09-04 20:18   Urszula Piątkowska
Klasa IVb :: Aktualności- klasa IVb
Poniedziałek 4.09.2017r. to wyjątkowy dzień rozpoczynający nasz pierwszy rok nauki w szkole. Najpierw poznaliśmy naszą Panią i rozejrzeliśmy się po pracowni, w której będziemy przebywać podczas zajęć. Później przeszliśmy na salę gimnastyczną.
Klasa IVb :: Aktualności- klasa IVb
     Uczniowie klasy IIa przygotowali dla nas oraz wszystkich zgromadzonych wesoły program z wierszami, piosenkami i tańcem. Ciepłe słowa powitania skierowała do nas i do pozostałych uczniów Pani Dyrektor Anna Wróblewska.
     Ten uroczysty dzień zostanie na zawsze w naszej pamięci.
     Autorka zdjęć: p. Monika Fiutak

Dziś jest niedziela, 29 listopada 2020, imieniny Błażeja, Saturna.