Aktualności - klasa IVa

Zakończenie roku szkolnego 2017/2018
2018-06-22 21:25   Dorota Nita
Klasa IVa :: Aktualności - klasa IVa
Klasa IVa :: Aktualności - klasa IVa
     22 czerwca uroczyście pożegnaliśmy rok szkolny 2017/2018. W sali gimnastycznej wszystkich zebranych Uczniów, Rodziców i Nauczycieli pożegnała w pięknym przemówieniu Pani Dyrektor Anna Wróblewska. Najlepszym uczniom wręczyła nagrody książkowe. Następnie z programem artystycznym wystąpiły Tuzinki, klasy trzecie oraz klasa taneczna I a. W klasie Pani Dorota wręczyła nam świadectwa i pożegnała się z nami życząc nam wesołych i bezpiecznych wakacji.
Do zobaczenia po wakacjach w czwartej klasie:)))

Czytaj dalej...
Święto Rodziny :)
2018-06-14 20:50   Dorota Nita
Klasa IVa :: Aktualności - klasa IVa
     14 czerwca w godzinach popołudniowych odbyła się w naszej klasie podniosła uroczystość z okazji "Święta Rodziny". Wierszem i piosenką podziękowaliśmy naszym kochanym Rodzicom za trud włożony w nasze wychowanie i wykształcenie. Były chwile wzruszenia i radości. Dziękujemy naszym Rodzicom za pomoc w przygotowaniu tego wydarzenia:)

Czytaj dalej...
Wycieczka na piknik do Parku Żródliska :)
2018-06-12 20:32   Dorota Nita
Klasa IVa :: Aktualności - klasa IVa
     12 czerwca 2018 roku na terenie "Parku Źródliska” mieszczącego się przy al Piłsudskiego w Łodzi funkcjonariusze łódzkiej drogówki wraz funkcjonariuszami łódzkiej Straży Miejskiej zorganizowali dla uczniów szkół podstawowych piknik edukacyjny „Bezpieczne wakacje 2018”, w którym my również wzięliśmy udział. W trakcie trwania imprezy mogliśmy skorzystać z wielu atrakcji przygotowanych specjalnie dla nas. W trakcie zabawy uczyliśmy się obowiązujących przepisów Prawa o Ruchu Drogowym. Wzięliśmy udział w szkoleniu z zakresu udzielania pierwszej pomocy. Eco Patrol Straży Miejskiej pokazywał nam jak należy dbać o środowisko, natomiast mundurowi z Referatu Profilaktyki przestrzegali nas przed kontaktami z obcymi i zwierzętami. Dużym powodzeniem cieszyła się możliwość spróbowania jazdy na nietypowym rowerze, które udostępnił nam Pan Mieczysław Boygen łódzki konstruktor i fan motoryzacji. Pamiątką po spotkaniu były umalowane buzie i elementy odblaskowe, które otrzymaliśmy:)

Czytaj dalej...
Zielona Szkoła
2018-06-09 19:25   Dorota Nita
Wrocław (Klasa IVa :: Aktualności - klasa IVa)
Wrocław
Wałbrzych (Klasa IVa :: Aktualności - klasa IVa)
Wałbrzych
     W dniach 5 - 8 czerwca 2018 r. byliśmy na "Zielonej Szkole" we Wrocławiu. Pierwszego dnia zwiedzaliśmy z przewodnikiem Muzeum wody "Hydropolis" oraz uczestniczyliśmy w warsztatach pn. "Właściwości wody". Wieczorem byliśmy na spacerze po Starówce i przygotowywaliśmy się do uroczystości z okazji Święta Rodziny. Drugiego dnia udaliśmy się z przewodnikiem na Starówkę i Ostrów Tumski w poszukiwaniu krasnali, które są symbolem Wrocławia oraz zwiedzaliśmy "Kolejkowo". Trzeci dzień upłynął nam na zwiedzaniu Zoo, Afrykarium oraz ogrodu japońskiego. Oglądaliśmy również pokaz fontann w pobliżu Hali Stulecia. Ostatniego dnia pojechaliśmy do Wałbrzycha, gdzie zwiedziliśmy zamek Książ uczestnicząc w lekcji zamkowej oraz obejrzeliśmy wałbrzyską starówkę. Z wyjazdu na Zieloną Szkołę wróciliśmy podobnie jak w zeszłym roku bardzo zadowoleni. Dziękujemy kochanym Rodzicom za umożliwienie nam wspólnego ostatniego wyjazdu w klasach I - III:)

Czytaj dalej...
Wycieczka do Teatru Muzycznego na musical pt. "Zorro"
2018-05-15 18:20   Dorota Nita
Klasa IVa :: Aktualności - klasa IVa
      15 maja udaliśmy się do Teatru Muzycznego na musical pt. "Zorro". Piękne dekoracje, kolorowe stroje i oprawy muzyczna sprawiły, że byliśmy zachwyceni. Poznaliśmy dzieje Zorro, który znany jest jako obrońca uciśnionych mieszkańców Kalifornii - Californios, żyjących pod rządami brutalnych i chciwych gubernatorów i dowódców wojskowych. Jak zawsze na końcu zwycięża miłość i sprawiedliwość :)))

Czytaj dalej...
Pozostałe wiadomości (stron: 26)
|<
<
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
 
>
>|
 
BIP

Edukacja Globalna

Wf z klasą

Szkoła przyjazna dla 6-latka

wtorek

Dziś jest wtorek, 16 lipca 2019, imieniny Marii, Mirelli.
Kontakt

SP 12
im. Mariana Batki
w Łodzi

ul. Jurczyńskiego 1/3
92-306 Łódź
tel. 0-42-672-94-27


Warto Być Dobrym

Kliknij

Ministerstwo Edukacji i Nauki

Rzecznik Praw Dziecka

Rodzicielska WWW

Nakarm głodne dziecko - wejdź na stronę www.Pajacyk.pl

Schronisko dla zwierząt w Łodzi

Dziecko w Sieci

Interkl@sa

Strona dzieci sprawnych inaczej

Czarne Stopy

Komenda Wojewódzka Policji w Łodzi