Aktualności-klasa VIIc

Warsztaty - jak radzić sobie w trudnych sytuacjach rówieśniczych.

W dniu 20 grudnia klasa VIc brała udział w bardzo fajnych warsztatach. Dotyczyły radzenia sobie w trudnych sytuacjach rówieśniczych. Dowiedzieliśmy się jak pomagać osobom nękanym a jednocześnie jak bez agresji odpierać ataki kogoś kto nas próbowałby w jakiś sposób nękać. W czasie warsztatów odgrywaliśmy scenki, które miały pomóc nam wykorzystać nowo poznane umiejętności. Była to dla nas bardzo cenna lekcja empatii.
Spotkanie wigilijne

W dniu 19 grudnia zorganizowaliśmy skromne spotkanie wigilijne klasy VIc. Było śpiewanie kolęd, było parę nie do końca tradycyjnych przekąsek, ale też smacznych i oczywiście były super prezenty!
Byliśmy w kinie

W piątek trzynastego postanowiliśmy pójść do kina. Wybraliśmy się na film "Czarownica 2". Film nie był wcale straszny, a dzień na przekór przesądom okazał się wyjątkowo udany. Poznaliśmy dalsze losy czarownicy Diaboliny oraz jej przybranej córki Aurory. Dobro jak zwykle zwyciężyło... My natomiast świetnie się bawiliśmy i cieszyliśmy się z naszego pierwszego w tym roku szkolnym, wspólnego wyjścia integracyjnego.
Wigilia klasowa 4c
2017-12-22 12:15   Adam Kadłubaj
     Dnia 22 grudnia spotkaliśmy się na naszej uroczystej klasowej wigilii. A wszystko dzięki pomocy naszych wspaniałych rodziców. Nasze mamy pomogły przygotować poczęstunek oraz salę - za co bardzo im dziękujemy. Rodzice wcielili się jednocześnie w rolę Św.Mikołaja i obdarowali nas bardzo fajnymi prezentami. Zgodnie z tradycją podzieliliśmy się opłatkiem a potem, jedliśmy, śpiewaliśmy kolędy, cieszyliśmy się z prezentów i wspólnie nimi bawiliśmy. Wzięliśmy również udział w naszym klasowym konkursie w śpiewaniu kolęd w karaoke. Było bardzo głośno i radośnie. Jeszcze raz bardzo dziękujemy naszym cudownym mamom za pomoc w przygotowanie tej bardzo miłej uroczystości.
Wyjście do kręgielni
2017-11-22 15:06   Adam Kadłubaj
     Dzisiaj nasza klasa była na pierwszym w tym semestrze wyjściu integracyjnym. Pojechaliśmy razem z klasą 4b do kręgielni "Król Kul". Bawiliśmy się świetnie i chociaż na początku mieliśmy odrobinę problemów z trafianiem w kręgle to z każdym następnym rzutem szło nam coraz lepiej. Było super !!!
Klasa VIIc :: Aktualności-klasa VIIc
Pozostałe wiadomości (stron: 8)
|<

>|

Dziś jest niedziela, 27 września 2020, imieniny Damiana, Wincentego.