Aktualności- klasa VIc

W świątecznym nastroju...- Wigilia klasowa
2018-12-21 15:23   Emilia Skrzypiec
Klasa VIc :: Aktualności- klasa VIc
     Dnia 21 grudnia odbyła się Wigilia klasowa. W świątecznym nastroju, słuchając kolęd, złożyliśmy sobie życzenia
i obdarowaliśmy prezentami. Tradycyjnie usiedliśmy przy wspólnym stole, nie zabrakło smakołyków, które pomogli przygotować nam nasi rodzice. Było bardzo miło
i nastrojowo. Wszyscy poczuli, ze Święta tuż tuż...

Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku 2019 najserdeczniejsze życzenia zdrowia, pogody ducha, spełnienia wszystkich marzeń i samych sukcesów w Nowym Roku składa klasa VIc wraz z wychowawczynią.

Sukcesy sportowe Amelii z klasy VIc
2018-12-03 15:53   Emilia Skrzypiec
Klasa VIc :: Aktualności- klasa VIc
     Nazywam się Amelia Kacprzyk i mam 12 lat. Moją pasją jest piłka nożna. Gram w żeńskim klubie piłkarskim w SMS-ie na pozycji bramkarki. Zdobywamy dużo sukcesów, jeździmy na turnieje i gramy mecze ligowe.
     Dnia 18 listopada 2018 roku odbył się ostatni turniej wojewódzki. Dzięki temu, że zajęłyśmy I miejsce, zdobyłyśmy puchar oraz złoty medal mamy przepustkę do dalszego etapu.
     Dnia 2 grudnia 2018 roku odbył się turniej Women Cup w Legnicy. Moja drużyna zdobyła II miejsce, a starsza grupa I miejsce. Do tej pory zdobyłam już dwa złote medale - jeden na turnieju w Tomaszowie, a drugi w Mistrzostwach ŁZPN. Mam także jeden srebrny medal za udział w turnieju w Inowrocławiu oraz dyplom za udział w turnieju Women Cup.

Klasa VIc :: Aktualności- klasa VIc

Brawo Amelia! Trzymamy za Ciebie kciuki.

Dziś jest sobota, 24 sierpnia 2019, imieniny Bartłomieja, Jerzego.