Aktualności- klasa VIIc

Filmowa lekcja w Łódzkim Domu Kultury
2017-10-23 17:08   Emilia Skrzypiec
Autor: Amelia Tomaszewska
     Dnia 17 października całą klasą wybraliśmy się do Łódzkiego Domu Kultury. Uczestniczyliśmy w bardzo interesującej lekcji filmowej. Prowadzący przedstawił nam różne gatunki filmowe. Następnie obejrzeliśmy amerykański film fantasy z 2016 w reżyserii Davida Lowery’ego pt. "Mój przyjaciel smok".
     Film przedstawiał losy osieroconego chłopca, który zaprzyjaźnił się z wyjątkowym smokiem. Wielu z nas wzruszyło się podczas projekcji...
     Mamy nadzieję, że w przyszłości niejeden raz będziemy uczestniczyć w takich warsztatach filmowych.
Klasa VIIc :: Aktualności- klasa VIIc
Potrafię się zrelaksować i poradzić sobie ze stresem
2017-10-20 08:38   Emilia Skrzypiec
Klasa VIIc :: Aktualności- klasa VIIc
     Dnia 20 października odbyła się ciekawa lekcja wychowawcza. Rozmawialiśmy o tym, jak możemy się zrelaksować, a przy okazji zmniejszyć stres i napięcie. Szukaliśmy sposobów na złagodzenie negatywnych emocji, które jednocześnie umilą nam czas i pomogą. Dyskusja była bardzo owocna. Powstał w ten sposób plakat pt.: "10 sposobów na pożyteczny relaks".
     My na pewno z nich skorzystamy!
W naszej szkole nie tylko się uczymy, ale też świetnie bawimy!
2017-10-14 08:34   Zuzanna Radaczyńska
     Dnia 12 października odbył się w naszej szkole Dzień Śmiesznej Fryzury organizowany przez klasę VIc. Uczestnicy zabawy musieli upiąć swoje włosy jak najśmieszniej i zaprezentować fryzury sędziom. Niestety z naszej klasy nikt nie zwyciężył.
     Śmieszne fryzury mieli: Patrycja Gożela, Amelka Tomaszewska, Zuzanna Radaczyńska, Małgosia Jakubasz, Amelka Kacprzyk, Paulina Jonas i Tomek Ciupa. Mimo braku zwycięstwa, wszyscy dobrze się bawili.
Dzień w Michałówce
2017-10-06 14:01   Piotr Chmielarski
Klasa VIIc :: Aktualności- klasa VIIc
W piątek, 29 września, pojechaliśmy całą klasą na wycieczkę do gospodarstwa agroturystycznego
w Michałówce. Mieliśmy możliwość zrobienia własnych mydełek i dowiedzieliśmy się, jak je wyprodukować.
     Na miejscu było wiele świetnych atrakcji, np.: trampolina, boisko do piłki nożnej, kosz do koszykówki oraz zwierzęta gospodarskie takie jak gęsi, kury i kucyki.
     Po wyczerpujących zabawach zjedliśmy pyszne grillowane kiełbaski.
     Szkoda, że nie było z nami naszej wychowawczyni.
Klasa VIIc :: Aktualności- klasa VIIc

Dziś jest sobota, 19 października 2019, imieniny Piotra, Ziemowita.