Aktualności - klasa VIIa
Ostatnia modyfikacja: 2013-09-07
Ten wyjątkowy dzień - Dzień Dziecka!
2019-06-05 20:00   Katarzyna Nejman-Lis
Autor: Karolina Kędzia

Klasa VIa :: Aktualności - klasa VIIa

Dnia 31 maja 2019 roku w naszej szkole odbył się
Dzień Dziecka na sportowo. Nauczyciele wychowania fizycznego zorganizowali świetną imprezę
dla wszystkich uczniów.

Zabawa klas IV - VIII trwała od godziny 8:50 do 10:00, a najmłodsi (klasy I - III) bawili się od godziny 10:30 do 11:45. Łącznie zorganizowano 11 konkurencji, przy czym na każdą z nich były tylko 2 minuty! Bardzo ciekawe okazały się m.in. takie zawody jak: slalom z dmuchaną piłką, bieg w kaloszach czy podawanie sobie balona napełnionego wodą.
Zabawa była wspaniała! Pogoda była wyśmienita, a pan Adam Kadłubaj świetnie sprawdził się w roli prowadzącego imprezę.
Nasza klasa uzyskała łącznie 107 punktów,
dzięki czemu zdobyliśmy dyplom.

Ale to nie wszystko... Po powrocie do sali nasza pani zrobiła nam dwie lekcje wychowawcze, podczas których rozmawialiśmy na dość poważne tematy, m. in. o tym, jak wyobrażamy sobie naszą przyszłość, gdy będziemy już dorośli. Chyba wszystkim podobały się te zajęcia, bo poznaliśmy siebie od zupełnie innej strony. Dowiedzieliśmy się na przykład, że...
ktoś chciałaby być wyśmienitą fryzjerką, posiadającą swój własny salon piękności, ktoś inny marzy by zostać reżyserem,
ktoś chce robić karierę za granicą itd.
Uważam, że to były najlepsze zajęcia wychowawcze :)

Dziś jest czwartek, 19 września 2019, imieniny Konstancji, Januarego.

Na obiad: krupnik z kaszy z ziemniakami oraz gulasz wp., kopytka, surówka z kapusty pekińskiej z groszkiem i koperkiem, kompot/woda