Aktualności - świetlica

Wielkanocne dekoracje
2018-03-27 09:57   Aneta Godson
Wielkanocne dekoracje
      Wielkanoc to czas radości. Atmosferę zbliżających się świąt przybliżyły nam warsztaty plastyczne. Przygotowania rozpoczęliśmy od wykonania ozdób wielkanocnych Uczniowie po raz kolejny wykorzystali swoje umiejętności manualne do zaprezentowania symboli Świąt Wielkanocnych.
Wielkanocna wizyta przedszkolaków
2018-03-27 09:57   Aneta Godson
     We wtorek naszą świetlicę odwiedziły przedszkolaki z PM nr 218. Dzieci własnoręcznie ozdabiały kartki świąteczne za pomocą wstążeczek, naklejek, brokatów. Mali artyści spisali się znakomicie i stworzyli piękne wielkanocne kartki.
Pomocnicy Mikołaja - Renifery
2017-12-17 19:01   Aneta Godson
     Co kojarzy nam się ze Świętym Mikołajem oprócz prezentów oczywiście? renifery... W piątek zrobiliśmy renifery z papierowej torebki.
Pan Pikuś
2017-12-17 18:02   Aneta Godson
Świetlica :: Aktualności - świetlica
     W środę do naszej świetlicy przybył pan Pikuś, który swoim wejściem wzbudził wiele radości i wywołał uśmiechy na twarzach nie tylko dzieci, ale również i pań. Po przywitaniu się z ciekawym gościem okazało się, że Pan Pikuś to tylko kostium- maskotka firmy ubezpieczeniowej Aviva Commercial Union. Pikuś mówił o swoim zawodzie w ciekawy i barwny sposób. Zwrócił uwagę dzieci na to, iż w życiu nierzadko zdarza się sztorm, czyli mogą pojawić się różne trudności i dobrze byłoby wtedy znaleźć się nie na małej łódce lecz na wielkim bezpiecznym statku. I praca doradcy ubezpieczeniowego polega na tym, by „rodzicom pokazać te wielkie bezpieczne statki, by w życiu było im lżej, bo ubezpieczenie jest jak wielki statek, do którego mogą wsiąść wszyscy, którzy chcą. I w tym wielkim statku jest bezpiecznie, są osoby które pomogą." Dzieci zachęcone do odkładania oszczędności zaprosiły gościa do wspólnej wesołej zabawy a na koniec każdy mógł zrobić sobie z Panem Pikusiem pamiątkowe zdjęcie.
Pozostałe wiadomości (stron: 97)
|<

>|

Dziś jest poniedziałek, 16 lipca 2018, imieniny Marii, Mirelli.