Aktualności - SPZ

Konkurs "Wiem, co jem!"
2017-06-11 15:49   Jolanta Orłowska-Kaźmierczak
Szkoła Promująca Zdrowie :: Aktualności - SPZ
     Zrealizowaliśmy cały program "Szkoły promującej zdrowie". Przez cały rok szkolny poznawaliśmy zasady zdrowego odżywiania, uczyliśmy się, które pokarmy są korzystne dla naszego zdrowia, a które po prostu nam szkodzą. Przekonaliśmy się także o tym, że dobre śniadanie rzeczywiście daje moc!

Dnia 9 czerwca odbył się konkurs "Wiem, co jem!". Najpierw uczniowie obejrzeli prezentację o zasadach zdrowego odżywiania. Następnie odbyło się losowanie uczniów klas V i VI - uczestników konkursu.
     Chociaż w konkursie nie brali udziału uczniowie specjalnie do niego przygotowani, tylko wybrani losowo, okazało się, że ich wiedza na temat odżywiania jest imponująca.
Szkoła Promująca Zdrowie :: Aktualności - SPZ

Laureatami zostali uczniowie: Karolina Chruściel z klasy VC, Oliwier Zawłocki z klasy VB oraz Jakub Nawłoka z klasy VC. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
     Kilka dni temu uczniowie klas piątych pisali sprawdzian, który dotyczył także wiedzy o odżywianiu. Aż 68% uczniów otrzymało oceny bardzo dobre. Świadczy to o tym, że wasze zainteresowanie i wiedza o zdrowym stylu życia jest wielka. Teraz tylko tę wiedzę trzeba wprowadzić w życie!

Dziś jest poniedziałek, 26 czerwca 2017, imieniny Jana, Pawła.