Przyjazna Szkoła

Za pośrednictwem Stowarzyszenia "Przyjazna Szkoła" rodzice przekazują nam 1% swojego podatku. Dzięki tym środkom udało się sfinansować wiele ciekawych pomysłów i inicjatyw.
W roku 2010 w ramach dotacji z 1% podatku otrzymaliśmy od Stowarzyszenia 1116,00 zł, które przeznaczyliśmy na zakup strojów scenicznych dla zespołu wokalnego Tuzinki. Dzięki temu dzieci z zespołu pięknie prezentują się podczas oficjalnych występów i konkursów.
W roku 2011 otrzymaliśmy 1953,90 zł, które również przeznaczyliśmy na zakup strojów dla zespołu wokalnego oraz chóru.
w roku 2013 Stowarzyszenie przekazało nam 1209,00 zł na zakup siedzisk oraz blatów do naszej nowej sali zajęć artystycznych.
W roku 2014 otrzymalismy 1963,50 zł, które przeznaczyliśmy na zakup kolejnych blatów, a także na zakup jednolitych strojów sportowych dla dzieci, które reprezentują szkołę na zawodach sportowych.
Bardzo dziękujemy wszystkim rodzicom za przekazanie nam 1% swojego podatku.

Dziś jest wtorek, 17 października 2017, imieniny Ignacego, Wiktora.