Mapa

Mapa jest dynamiczna, tzn. można ją przesuwać klikając na strzałki lub "łapiąc" myszką i przeciągając w dowolnym kierunku. Po kliknięciu na pole z "plusem" lub "minusem" zmiejszamy lub zwiększamy skalę mapy.

Korzystamy tutaj z serwisu Google Maps, który (jak podaje Wikipedia) "jest bazą danych map i zdjęć satelitarnych całego świata. Zdjęcia oglądać można w kilkunastu skalach, jednak poziom największego zbliżenia jest różny w różnych miejscach. W Stanach Zjednoczonych w większości miast na najwyższym poziomie zbliżenia rozróżnić da się nawet pojedyncze drzewa, z drugiej strony sporą część świata wciąż można oglądać jedynie z bardzo dalekiej perspektywy. Stale jednak dodawane są nowe zdjęcia."
     Niestety, zdjęć Łodzi nie możemy jeszcze oglądać w dużej rozdzielczości. Na dzień dzisiejszy (tj. grudzień 2006) okolice SP 12 wyglądają następująco: MAPA SATELITARNA ŁODZI.
     Oto kilka ciekwych miejsc widzianych okiem satelity:
w Polsce: i na świecie:
     Życzymy wielu miłych wrażeń podczas wirtualnej podóży po kuli ziemskiej :)

Dziś jest sobota, 19 sierpnia 2017, imieniny Juliana, Emili.