Aktualności - SP 12
Koniec wakacji
2006-08-28 18:02   Agnieszka Gryszkalis
SP 12 :: Aktualności - SP 12
     Kończą się już dwa miesiące odpoczynku od obowiązków szkolnych. I pewnie jeszcze nikt nie zatęsknił do klasówek i prac domowych. Na szczęście szkoła to nie tylko sprawdzanie wiedzy, ale przede wszystkim jej poznawanie. To miejsce, gdzie można dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy. To także spotkania z wieloma osobami, nawiązywanie przyjaźni trwających często całe życie. W szkole właśnie jest to coś, co sprawia, że lata szkolne wspomina się później z rozrzewnieniem.
     Szkoła te ostatnie dni wakacji wykorzystuje na przygotowania do nowego roku szkolnego. W salach lekcyjnych odbywają się porządki, nauczyciele pracują nad przyszłymi lekcjami. Już niedługo wszystko będzie gotowe.
Zapraszamy :)
Rada Pedagogiczna
2006-08-25 18:22   Agnieszka Gryszkalis
SP 12 :: Aktualności - SP 12
     Zapraszamy nauczycieli na zebranie Rady Pedagogicznej w czwartek, 31 sierpnia o godzinie 10.00.

SP 12 :: Aktualności - SP 12
     Na początku sierpnia w wypadku samochodowym zginął Kamil Janiszewski - uczeń klasy VI a naszej szkoły.

Żadne słowa nie oddadzą smutku i bólu, jakiego doświadczamy w obliczu tej tragedii.

Pozostaje nam wszystkim modlitwa o spokój i ukojenie
dla Kamila i Jego bliskich.
Nowości na naszej stronie
2006-08-09 08:58   Agnieszka Gryszkalis
     Zapraszam wszystkich do obejrzenia nowości na naszej stronie:
SP 12 :: Aktualności - SP 12
Absolwenci - tutaj można obejrzeć uczniów, którzy pożegnali się już z SP 12.
Certyfikat SPUzD - tutaj można przeczytać o prestiżowym wyróżnieniu, jakie nasza szkoła otrzymała za pracę z uczniami o specyficznych trudnościach w nauce
SP 12 :: Aktualności - SP 12
Nasze sukcesy - zbiór newsów, w których przedstawiamy osiągnięcia naszych uczniów bardzo chętnie biorących udział w różnych konkursach; jest to podstrona, na której pełno jest pochwał i gratulacji :)
Podręczniki - zbiór wykazów podręczników dla poszczególnych klas; tutaj można przeczytać, z jakich książek uczą się nasi uczniowie; można też listę wydrukować, aby uniknąć pomyłki podczas zakupów w księgarni
Oddział "0"

Z dniem 1 września 2006 roku utworzony zostanie w naszej szkole oddział "0".
     Zapisy dzieci 6-letnich przyjmujemy codziennie w godzinach 8.00-15.00 w sekretariacie szkoły.
SP 12 :: Aktualności - SP 12

Dziś jest poniedziałek, 26 czerwca 2017, imieniny Jana, Pawła.