Autorzy strony

SP 12 :: Autorzy strony
     Autorką pierwszej strony internetowej Szkoły Podstawowej nr 12 w  Łodzi była pani Izabela Dubaniewicz.
     Aktualna wersja strony powstała w listopadzie 2005 roku. Jej autorami byli wszyscy pracownicy i uczniowie, którzy dostarczali potrzebne materiały. Całość zebrała i opracowała pani Agnieszka Gryszkalis z pomocą swojego męża Marcina, któremu w tym miejscu bardzo serdecznie dziękujemy. W prace zaangażowała się także pani dyrektor Anna Wróblewska, która swoim nieustannym wsparciem dodaje sił i motywacji twórcom strony.
     Projekt graficzny powstał w oparciu o szablon "madeyourweb-ext" autorstwa Marka Hinse, szablon wydany na licencji GNU/GPL.
SP 12 :: Autorzy strony

W lutym 2006 roku zaczął działać system do wprowadzania informacji na stronę. Od tego momentu aktualności dodawali wszyscy chętni nauczyciele.
     We wrześniu 2006 roku opiekunem strony została pani Aleksandra Wielkopolan, która stworzyła zespół redakcyjny. Od tej pory nad treścią strony pracują z ogromnym zaangażowaniem także uczniowie.
     W 2007 roku do grona administrujących systemem wprowadzającym dane na stronę dołączyła pani Agata Kucharczyk.
     Wszyscy twórcy informacji widocznych na stronie dokładają starań, aby stanowiła ona swoisty rodzaj "kroniki" wydarzeń zarówno ogólnoszkolnych, jak i tych drobniejszych, dotyczących mniejszej części społecznośći: poszczególnych klas, świetlicy, biblioteki itd. Uczniowie, którzy kończą naszą szkołę, mogą odnaleźć zapis swoich szkolnych przygód w dziale Absolwenci.
     Mamy nadzieję, że wszyscy odwiedzający naszą stronę dostrzegają zaangażowanie jej twórców oraz administratorów :)

Dziś jest sobota, 16 grudnia 2017, imieniny Zdzisławy, Sebastina.