Prezentacja SP12
Prezentacja SP 12

SBP

EFS

SKO

EFS

Używamy

www.linux.pl
www.gentoo.org
www.apache.org
www.php.net
www.perl.org
www.gimp.org
www.mysql.com

Polecamy

www.firefox.pl
www.thunderbird.pl
www.openoffice.pl
www.clamwin.com
www.safer-networking.org/pl/spybotsd/index.html
Sport

Siedmiobój Drużynowy o Puchar Dyrektora MOSiR
2017-10-30 18:57   Anna Calak
fot.MOSiR (Sport :: Sport)
fot.MOSiR
     27.10.2017 uczniowie klas VI reprezentowali naszą szkołę w rywalizacji sportowej pod hasłem HEJA, HEJA GRAMY W UNIHOKEJA.

      Była to pierwsza z siedmiu konkurencji w jakich będziemy uczestniczyć.
     W skład drużyny wchodzili następujący uczniowie: 1.Bereś Jakub 2.Chmielewska Julia 3.Czapnik Aleksandra 4.Janowska Oliwia 5.Jaros Alan 6.Łuczak Izabela 7.Owczarek Wiktoria 8.Szubińska Natalia 9.Szymczak Wanesa 10.Warczak Grzegorz.
Sport :: Sport
Sport :: Sport
Sport :: Sport
Sport :: Sport
Sukces w piłce nożnej!!!
2017-10-30 18:49   Adam Kadłubaj
     W dniu 30.10.2017 r. reprezentacja naszej szkoły wzięła udział w zawodach w piłce nożnej chłopców. Nasi uczniowie rewelacyjnie poradzili sobie w pierwszej fazie rozgrywek i po wygraniu wszystkich spotkań wyszli z pierwszego miejsca z grupy eliminacyjnej. Ciąg dalszy zawodów w kwietniu. Czekamy z niecierpliwością na dalsze sukcesy naszego wspaniałego zespołu.
      A jego skład to: Jakub Kozłowski 6b, Łukasz Wojcieszek 6b, Oskar Wojna 6c, Igor Szczęsny 6a, Maciej Sabiniak 6c, Jakub Bereś 6b, Oliwier Olczyk 5a, Jakub Zapart 6b, Oskar Żytek 6b, Damian Kosior 6b, Alan Jaros 6b.
Sport :: Sport
Sport :: Sport
Dwa ognie
2017-10-27 18:21   Anna Calak
Sport :: Sport
     We wtorek,24.10.2017 roku, w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr 8 odbyły się eliminacje szkół w Dwa Ognie.

      Nasza drużyna dziewcząt w składzie: 1.Banasiak Roksana 2.Bielenik Alicja 3.Chruściel Karolina 4.Guzowska Magdalena 5.Kocemba Hanna 6.Klepczyńska Karolina 7.Klepczyńska Paulina 8.Krukowska Alicja 9.Maj Weronika 10.Niedźwiecka Paulina 11.Stroiwąs Natalia 12.Tome Marta 13.Węgier Konstancja 14.Witaszewska Oliwia 15.Wrzesień Weronika spisała się bardzo dobrze i wygrała dwa mecze.
      Mimo wspaniałej gry dziewczętom nie udało się wyjść z grupy. Jednak i tak należą im się GRATULACJE za wspaniałą grę i walkę do końca.
Sport :: Sport
Sport :: Sport
Sport :: Sport
Lekcja wf w Hali Sportowej
2017-10-18 18:09   Anna Calak
Sport :: Sport
      uczniowie klasy VIc uczestniczyli w lekcji wychowania fizycznego w ramach programu organizowanego przez MOSiR w Łodzi PRZEZ SPORT DO WIEDZY.

      Spotkanie odbyło się 17.10.2017. Na początku uczniowie poznali historię powstania Hali Sportowej a później zagrali w piłkę siatkową i w unihokeja.
Sport :: Sport
Sport :: Sport
Sport :: Sport
Czytaj dalej...
Biegi przełajowe
2017-10-16 17:32   Anna Calak
     W dniu 12 października zostały rozegrane Mistrzostwa Łodzi w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Impreza odbyła się w lesie Łagiewnickim. Do rywalizacji przystąpiła drużyna dziewcząt (800 metrów) i chłopców (1000 metrów). Mimo zmiennej pogody i trudnych warunków humory wszystkim uczestnikom dopisywały, zabawa była bardzo fajna.
Sport :: Sport
Sport :: Sport
RELACJA ZE SPORTOWEGO POŻEGNANIA LATA 2017
2017-10-02 16:33   Anna Calak
     Jak co roku uczniowie naszej szkoły spotkali się na wspólnej zabawie by na sportowo pożegnać tegoroczne lato. Pogoda dopisała i mogliśmy cieszyć się pięknym słońcem. Jako pierwsi spotkali się uczniowie klas I-III, a po obiedzie do zabawy ochoczo ruszyli uczniowie klas IV-VII. Wszyscy uczestnicy bawili się wyśmienicie. Było między innymi rzucanie do celu kaloszem, ustawianie się jak najszybciej przy wylosowanej chorągiewce czy odnajdywanie literek w celu odgadnięcia hasła. W imieniu nauczycieli wychowania fizycznego wszystkim serdecznie dziękujemy za udział i zapraszamy do zabawy za rok.
Sport :: Sport
Sport :: Sport
Sport :: Sport
Sportowe Pożegnanie Lata
2017-09-26 20:25   Adam Kadłubaj
Szanowni Państwo!
W dniu 27.09 (środa) odbędzie się w naszej szkole jak co roku
Sportowe Pożegnanie Lata.
W związku z tym prosimy
o przygotowanie tego dnia swoich pociech do wyjścia na dwór.
Od godziny 10.20 do 11.40 klasy I-III,
a od 12.10 do 13.30 klasy IV-VII.
Według prognoz zapowiada się słoneczny i ciepły dzień.
W programie gry i zabawy dla naszych uczniów, oczywiście wszystko w formie zabawowej z małą dawką sportowej rywalizacji.

Życzymy wszystkim super zabawy!
Sport :: Sport
Ze sportowymi pozdrowieniami nauczyciele wf w SP nr 12.
XI Puchar Dyrektora Szkoły
2016-12-15 20:48   Anna Calak
     Po raz 11 spotkaliśmy się w grudniu ze społecznością szkoły na rywalizacji sportowej o Puchar Dyrektora Szkoły.
     Do ścisłego finału awansowały z klas młodszych IA, IIA i IIIA, wśród klas starszych IVA, VB i VIA. Walka była emocjonująca i wszystkie klasy walczyły doskonale. Niestety puchar jest tylko jeden i do kogoś musiał trafić. Tym razem wywalczyła go z klas młodszych IIIA, a wśród starszych po emocjonującej dogrywce między VIA a IVA, puchar trafił do klasy IVA.
     Wszystkim serdecznie gratulujemy i do zobaczenia za rok.
Piłka ręczna
2016-11-30 19:02   Anna Calak
Sport :: Sport
     W listopadzie w naszej szkole realizowany był projekt "Trzeźwa głowa - pewna ręka". Uczesticzyły w nim klasy IIIc I IVb.

      Projekt obejmował przeprowadzenie cyklu zajęć z piłki ręcznej, a na zakończenie odbyły się rozgrywki z inną szkołą oraz pogadanka z pedagogiem dotycząca przeciwdziałaniom uzależnieniom.
     Zajęcia te pozwoliły zapoznać się uczniom z podstawowymi elementami technicznymi tej dyscypliny oraz dały możliwość sprawdzenia swoich umiejętności podczas rozgrywek.
SPORTOWE POŻEGNANIE LATA 2016
2016-09-30 10:45   Anna Calak
     Tradycyjnie jak co roku we wrześniu cała społeczność Szkoły Podstawowej nr 12 żegna lato na sportowo. W tym roku również spotkaliśmy się na boisku sportowym "Orlik" by korzystając z pięknej słonecznej pogody uczestniczyć w sportowych zmaganiach międzyklasowych. Konkurencje w tym roku to między innymi bieg po kole z kubkiem pełnym wody lub podawanie balonów wypełnionych wodą. Była też konkurencja polegająca na przerzucaniu kulek z papieru. Humory wszystkim dopisywały a zabawa była świetna. Szkoda tylko że na kolejne lato musimy trochę poczekać:)
Pozostałe wiadomości (stron: 6)
|<
<
 
1
2
3
4
5
6
 
>
>|
 
BIP

Edukacja Globalna

Wf z klasą

Szkoła przyjazna dla 6-latka

Zagłosuj na stronę SP 12:
Zag?osuj na nas! Szukaj w Interkl@sie!

piątek

Dziś jest piątek, 15 grudnia 2017, imieniny Celiny, Ireneusza.Na obiad: pomidorowa z ryżem oraz pierogi z kapustą i pieczarkami, kompot/woda

Kontakt

SP 12
im. Mariana Batki
w Łodzi

ul. Jurczyńskiego 1/3
92-306 Łódź
tel. 0-42-672-94-27


Warto Być Dobrym

Kliknij

Ministerstwo Edukacji i Nauki

Rzecznik Praw Dziecka

Rodzicielska WWW

Nakarm głodne dziecko - wejdź na stronę www.Pajacyk.pl

Schronisko dla zwierząt w Łodzi

Dziecko w Sieci

Interkl@sa

Strona dzieci sprawnych inaczej

Czarne Stopy

Komenda Wojewódzka Policji w Łodzi