Aktualności - klasa VIa

Z pitagorasem na Ty - sukces matematyczny
2017-12-10 10:46   Monika Staroń-Borsuk
Klasa VIa :: Aktualności - klasa VIa

Z przyjemnością informuję, że uczennice klasy VIa
Marta Wojczyk i Emilia Skoneczna

dostały się do etapu dzielnicowego konkursu matematycznego
"Z Pitagorasem na Ty".
Organizatorem konkursu jest Łódzkie Centrum Doskonalenia Nauczycieli
i Kształcenia Praktycznego. Serdecznie gratuluję i życzę dalszych sukcesów w kolejnych etapach konkursu!
Eliminacje do Pucharu Dyrektora Szkoły
2017-11-27 20:20   Emilia Skoneczna
Klasa VIa :: Aktualności - klasa VIa
      Dnia 23 listopada 2017r. odbyły się eliminacje do Pucharu Dyrektora Szkoły, czyli rozgrywki sportowe, które od lat są tradycją w naszej szkole. Walczyliśmy z klasą VIb i VIc. Nauczyciele wychowania fizycznego wymyślili cztery konkurencje opierające się na bieganiu. Wygraliśmy każdą z nich i zakończyliśmy z wynikiem 12 punktów, dzięki czemu przeszliśmy do finału, który odbędzie się w grudniu. W finale będziemy rywalizować z klasami, które wygrały na poszczególnych poziomach- od klasy czwartej wzwyż. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze swojego wyniku i już nie możemy doczekać się kolejnego etapu.
Wycieczka do kina
2017-10-24 16:11   Monika Staroń-Borsuk, Marta Wojczyk
24 października razem z klasą VIb wybraliśmy się do kina Silver Screen na film pt. "Tarapaty". Opowiadał on o Julce, która w wakacje zamiast do rodziców w Kanadzie, trafia do ciotki w Warszawie. Razem z Olkiem i jego psem Pulpetem szukają P.P. czyli pewnego rodzaju skarbu. Na drodze do rozwiązania zagadki stają opiekunki do dzieci i podejrzany pożeracz cukierków o smaku ananasowym. Żeby znaleźć P.P. Julka musi odważyć się na przyjaźń.
Wycieczka do teatru
2017-10-24 10:28   Monika Staroń-Borsuk
autor: Zuzanna Jaśkiewicz
Klasa VIa :: Aktualności - klasa VIa

W poniedziałek 23 października razem z całą klasą pojechaliśmy do teatru Pinokio na przedstawienie pod tytułem "Bajki Robotów". Przedstawienie opowiadało o pewnym konstruktorze o imieniu Trurl, który stworzył maszynę przed, którą postawiono wiele zadań. Trurl miał kontrolę nad tym co robiła maszyna. Niestety tylko do pewnego momentu w którym sprawy zaczęły się komplikować. Przedstawienie  było fascynujące i pełne zwrotów akcji. Bardzo nam się podobało.
Rozpoczęcie roku szkolnego
2017-09-04 10:22   Nadia Sobczyńska
Klasa VIa :: Aktualności - klasa VIa
4 września rozpoczęliśmy Nowy Rok Szkolny 2017/2018 jako klasa VI a. Na uroczystym apelu przywitała nas pani dyrektor Anna Wróblewska życząc wszystkim uczniom
i rodzicom radości oraz satysfakcji ze zdobywania wiedzy. Program artystyczny przygotowała jak co roku klasa druga. Zmieniliśmy naszą salę na 211. Mamy nowego kolegę którego przywitaliśmy serdecznie i nowych nauczycieli od języka angielskiego, informatyki, religii i historii. Kolejne wakacje już za rok od 23.06.2018r
a wcześniej ferie zimowe od 29.01.2018r.
Pozostałe wiadomości (stron: 33)
|<

>|

Dziś jest piątek, 15 grudnia 2017, imieniny Celiny, Ireneusza.

Na obiad: pomidorowa z ryżem oraz pierogi z kapustą i pieczarkami, kompot/woda